První skialp na ledovci v sezoně

První krůčky na skialpech v sezoně, pro někoho znovu připomenutí skialpinistických návyků před sezonou, pro druhé nové zkušenosti se skitouringem. A to vše na ledovci v oblasti Stubai. Pro všechny nadšence skialpinisty.

Termín
listopad – prosinec (na začátku zimní sezony)

Skialpinismus na 4 dny v okolí sjezdového areálu na stubaiském ledovci a horské chaty Dresdnerhuette. Ubytování přímo na chatě s polopenzí. Rakouská pohostinnost a sníh zaručen. Prostě z postele přímo do skialpů.

Více info ohledně ubytování na webu chaty Dresdnerhuette.

Cena
280 €/osobu při minimálním počtu 4 lidí
V ceně jsou zahrnuty pouze služby horského vůdce, vše ostatní si platí klient sám.
Bližší informace o místu, termínu, a dalších podrobnostech na telefonu nebo mailu, viz kontakty.

Počet účastníků
4 – 6 osob (skupina) na jednoho horského vůdce

Skialp v oblasti Silvretta

Jednodenní skialpové tůry z chaty Wiesbadener Hütte podle aktuálních podmínekSilvretta je pohoří rozkládající se na území dvou států, Rakouska a Švýcarska (větší část). Plocha masivu je 900 km². V celém pohoří najdeme na 50 třítisícových vrcholů a 120 menších ledovců. Všechny významné vrcholy a největší ledovce se nacházejí v hlavním alpském hřebeni. Skialp akce pro pohodáře!

Cena
Normální cena 18 900 Kč (SP cena 19 380 Kč) při min. počtu 4 osob.
Přesné informace najdete ve všeobecných podmínkách.
Závaznou přihlášku pošlete na e-mail: zofin@rockart.cz, my Vám zpětně potvrdíme účast. Platba na číslo účtu 2112604561/2700 u Unicredit banky. Přihláška vám bude závazně potvrzena mailem po zaplacení. Jako variabilní symbol uveďte vaše datum narození, do poznámky pro příjemce uveďte vaše jméno a „graubunden“.
Možnost pojištění storno poplatků, účast na kurze je možno převést na třetí osobu.
V ceně jsou zahrnuty služby horského vůdce a ubytování s polopenzí na horských chatách – 4× nocleh – během přechodu, není zde doprava a ostatní výdaje za případné noclehy navíc, lanovky, taxi, vlaky a busy – to vše si s ostatním zajišťuje účastník sám či případně po dohodě s vůdcem).

Skialp na 4 dny. Předpokládá se základní skialpinistická průprava, dobrá fyzická kondice (budeme šlapat do 6 hodin denně na lyžích) a umět bezpečně lyžovat ve volném terénu. Výstup na Piz Buin 3 312 m. Jedno z nejhezčích míst na skialpinismus, budeme z chaty chodit hvězdicovitě po okolních kopcích a sedlech. Hraniční pohoří Rakouska a Švýcarska. Možnost změny programu na přechod pohoří Silvretta, záleží na domluvě.
Ceny na chatě pro členy Alpenvereinu cca 50 € za noc s polopenzí, je tam sprcha, spacák a přezůvky není třeba. Prostě výborný rakouský standard.

Cena
Normální cena 8 500 Kč/osobu při počtu min. 3 osob na horského vůdce.
Přesné informace najdete ve všeobecných podmínkách.
Závaznou přihlášku pošlete na e-mail zofin@rockart.cz, my Vám zpětně potvrdíme účast. Záloha 5 000 Kč/osobu, číslo účtu 2112604561/2700 u Unicredit banky. Přihláška vám bude závazně potvrzena mailem po zaplacení. Jako variabilní symbol uveďte vaše datum narození, do poznámky pro příjemce uveďte vaše jméno a „skialpsilvretta“. V ceně jsou zahrnuty pouze služby horského vůdce, není zde doprava, ubytování na chatách, lanovky, taxi apod. Doplatek na místě.

Bližší informace o místu, termínu, a dalších podrobnostech na telefonu nebo mailu, viz kontakty.

Počet účastníků
3 – 5 osob (skupina) na jednoho horského vůdce.

Skialp v oblasti Vysoké Tatry

Jednodenní či vícedenní skialpové túry ve Vysokých Tatrách podle aktuálních podmínek. Možno zkombinovat s lezením ledů, zimními výstupy či zimním lezením.

Akce na 3 – 5 dnů, kolik budete chtít. Předpokládá se základní skialpinistická průprava, dobrá fyzická kondice (budeme šlapat do 6 hodin denně na lyžích) a umět bezpečně lyžovat ve volném terénu. Ideální jako seznamovací akce pro skialpové přechody.

Cena
Normální cena 300 €/den/skupinu.
Přesné informace najdete ve všeobecných podmínkách.
Závaznou přihlášku pošlete na e-mail zofin@rockart.cz, my Vám zpětně potvrdíme účast. Záloha 5 000 Kč/osobu, číslo účtu 2112604561/2700 u Unicredit banky. Přihláška vám bude závazně potvrzena mailem po zaplacení. Jako variabilní symbol uveďte vaše datum narození, do poznámky pro příjemce uveďte vaše jméno a „skialptatry“.

Bližší informace o místu, termínu, a dalších podrobnostech na telefonu nebo mailu, viz kontakty.

Počet účastníků
3 – 5 osob (skupina) na jednoho horského vůdce podle charakteru túry. Cena je uvedena za skupinu na den.

Freeride Camp v Chamonix

Lyžování ve volném terénu za pomocí lanovek, jednodenní šlapací skialpo-freeridové túry v oblastech Argentiere, Valais, Val d`Aoste, Aiguilles Rouges, případně i sjezd Mont Blancu na lyžích. Možno zkombinovat s lezením ledů v oblasti Chamonix, Cogne či jinými podobnými aktivitami v údolí Chamonix a Aosty.

Termín
Od března až do půlky května podle domluvy a podmínek

Délka campu
5-ti denní akce, ale záleží na Vás, kolik dnů si vyberete, dá se to změnit. Předpokládá se základní skialpinistická průprava, dobrá fyzická kondice (budeme šlapat do 6 hodin denně na lyžích) a umět bezpečně lyžovat ve volném terénu.

Cena
Normální cena 450 €/den/skupinu.
Přesné informace najdete ve všeobecných podmínkách.
Závaznou přihlášku pošlete na e-mail zofin@rockart.cz, my Vám zpětně potvrdíme účast. Záloha 7 000 Kč/osobu, číslo účtu 2112604561/2700 u Unicredit banky. Přihláška vám bude závazně potvrzena mailem po zaplacení. Jako variabilní symbol uveďte vaše datum narození, do poznámky pro příjemce uveďte vaše jméno a „skialpcham“.

Bližší informace o místu, termínu, a dalších podrobnostech na telefonu nebo mailu, viz kontakty.

Počet účastníků
3 – 5 osob (skupina) na jednoho horského vůdce. Cena je uvedena za skupinu na den.

Skialp v oblasti Tirolska – Kühtai (Sellrain – Stubai)

Od Insbrucku 30 km vzdálené lyžařské středisko v nadmořské výšce 2 020 m skýtá neskutečné terény pro začínající skialpinisty.

5 – 6 dnů. Předpokládá se základní skialpinistická průprava, normální fyzická kondice (budeme šlapat okolo 5 hodin denně na lyžích), terény nejsou nijak náročné, zvládne je většinou každý lyžař. Akce je vhodná pro začínající skialpinisty, kteří jedou do Alp poprvé.

Cena
9 900 Kč/osobu. Přesné informace najdete ve všeobecných podmínkách.
Závaznou přihlášku pošlete na e-mail zofin@rockart.cz, my Vám zpětně potvrdíme účast. Záloha 5.000 Kč/osoba, číslo účtu 2112604561/2700 u Unicredit banky. Přihláška vám bude závazně potvrzena mailem po zaplacení. Jako variabilní symbol uveďte vaše datum narození, do poznámky pro příjemce uveďte vaše jméno a „skialpkuhtai“. Doplatek před odjezdem na akci.

Bližší informace o místu, termínu, a dalších podrobnostech na telefonu nebo mailu, viz kontakty.

Počet účastníků
Max. 5 osob, min. 3 osoby (skupina) na jednoho horského vůdce.